کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :

انواع پارو پیتزا

پارو پیتزا یکی از تجهیزاتی است که در فست فودی ها و رستوران هایی که غذای ایتالیایی دارند حتما آن را دیده اید. برای اینکه بتوانید پیتزا را برداشته و درون فر قرار دهید می بایست از یک وسیله ای استفاده کنید که ظاهر فر را خراب نکند این کار با استفاده از یک پارو پیتزا انجام می شود که انواع مختلفی دارد. پاروها اندازه ها و شکل های گوناگونی دارند. برای جابجایی پیتزا نیاز دارید که یک پارو با طول مناسب داشته باشید. اگر یک پاور خیلی بلند باشد دست و پا گیر است و اگر خیلی کوتاه باشد در مدیریت فر دچار مشکل خواهید شد.
پارو پیتزای حیران پارویی چابک و دقیق است که برای چرخاندن پیتزا درون فر بهترین گزینه می باشد. پاروها عموما از استیل ساخته می شوند که مزایایی نیز دارد.

قیمت پارو پیتزا استیل

بر خلاف چوب پارو پیتزا استیل عمر طولانی دارد و صافی و استحکام بالایی دارد به همین سبب می توانید چندین سال از این پارو پیتزا استیل استفاده کنید بدون اینکه دچار مشکل شوید. این پارو در مقابل ضربه هایی که بین میز کار و فر ایجاد می شود و برخوردهایی که صورت می گیرد بسیار مقاوم است و به راحتی شکسته نمی شود. در مقابل وزن بالاتری نیز نسبت به آلومینیوم دارد. استیل مورد استفاده برای ساخت این محصول در حیران کاملا ضد زنگ بوده و درصد نیکل پایینی دارد. اگر می خواهید پارو پیتزا استیل مخصوص خود را طراحی کنید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و محصول مخصوص خود را سفارش دهید.

قیمت پارو پیتزا خانگی

پیتزا یکی از غذاهایی است در منزل هم پخته می شود و اتفاقا طرفداران زیادی دارد. اما برای پختن این غذای خوشمزه می بایست لوازم آن را نیز داشته باشید. یکی از لوازم پخت پیتزا پارو پیتزا خانگی می باشد که بتوانید با استفاده از آن خمیر پیتزا را درون فر قرار دهید. برای خرید این وسیله پیشنهاد ما این است که هزینه زیادی نکنید و این محصول را با مناسب ترین قیمت از تولیدی خریداری کنید. پارو پیتزا خانگی را می توانید از تولیدی حیران با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

پارو پیتزا ناپولی

پیتزا ناپولیتن یکی از انواع پیتزاها می باشد که به روش خاصی پخته می شود. از مهم ترین ویژگی های این غذای اصیل ایتالیایی این است که معمولا سس بیشتری نسبت به پنیر دارد و این باعث می شود که وسط خمیر آن مرطوب تر باشد و برای سرو کردن آن نتوانید آن را برش بزنید. برای برداشتن خمیر این پیتزا نیاز به یک دستگاه مخصوص به نام پارو پیتزا ناپولی خواهید داشت. این وسیله نسبت به دیگر نمونه های مشابه پارو پیتزا از نظر ظاهری کمی متفاوت است. پارو پیتزا ناپولی را می توانید از مجموعه حیران با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

پارو پیتزا تنوری

پیتزای تنوری یکی از محبوب ترین انواع پیتزا می باشد که در تماس مستقیم با شعله پخته می شود. این پیتزا را می توانید در تنور خانگی حیران طبخ کنید. اما برای گذاشتن پیتزا درون تنور نیاز است که از پارو پیتزا تنوری استفاده کنید تا آسیببی به دسته آن وارد نشود. شما عزیزان برای خرید پارو پیتزا تنوری و یا حتی فر پیتزا تنوری می توانید به تولیدی حیران مراجعه کنید.

پارو پیتزا چوبی

برخی از پاروهایی که برای برداشتن پیتزا استفاده می شود دسته چوبی دارند. این دسه چوبی بسیار مقاوم است و به راحتی نمی شکند. اگر برای برداشتن پیتزا با پارو پیتزا چوبی احساس راحتی دارید می توانید آن را از تولیدی حیران خریداری کنید.

قیمت پارو پیتزا ایتالیایی

پاروهای ایتالیایی عموما سطح مقطع مستطیلی دارند و با کمک آن ها به سادگی می توانید پیتزا را درون فر قرار دهید. این محصول مدل های متنوعی دارد که در وب سایت تمامی آن ها درج شده است. برای خرید و یا دریافت قیمت پارو پیتزا ایتالیایی به قیمت عمده می توانید به وب سایت حیران مراجعه کنید.

قیمت پارو پیتزا پانچ

در مدل های پانچ بر روی پارو سوراخ هایی ایجاد شده است که از فاصله یکسان با یکدیگر درج شده اند. این پارو را می توانید در منزل، رستوران، فست فودی و .. استفاده کنید. پارو پیتزا پانچ توسط مجموعه حیران با مناسب ترین قیمت تولید و عرضه می شود.

پارو پیتزا پانچ یا ساده؟

کسانی هستند که مدل بدون پانچ را ترجیح می­دهند زیرا به دنبال حداکثر پایداری و استحکام بیشتر هستند و کسانی که مدل پانچ را ترجیح می­دهند، به دنبال سبکی بسیار زیاد، انعطاف ابزار روی میز کار و خالی کردن آرد اضافی هستند.

تولیدی حیران به عنوان شرکت پیشگام در صنعت رستوران، اقدام به تولید پارو پیتزا پانچ کرده که به شما امکان می­دهد قبل از قرار دادن پیتزا در فر، آرد اضافی بیشتری که به ته خمیر چسبیده است را آزاد کنید. در حین آماده سازی و پر کردن پیتزا، آرد اضافی روی میز کار به ته آن چسبیده، سپس به داخل فر منتقل شده و می سوزد و مشکلات متعددی را ایجاد می­کند.

پارو پیتزا پانچ به شما این امکان را می­دهد که این مضرات (دود، ته نشین شدن، طعم تلخ پیتزا) را از بین ببرید یا حداقل تا حد زیادی کاهش دهید. البته شما می توانید پارو پیتزای ساده خود را نیز از این مجموعه سفارش دهید.

مزایای پارو پیتزا پانچ

  • حداکثر صافی.
  • سطح کمتر به معنای اصطکاک کمتر است.
  • سوراخ ها در انتهای برش صاف و گرد هستند، به طوری که حتی مرطوب ترین خمیر هم به نرمی می­لغزد.
  • همچنین می­توانید از آرد کمتری روی کانتر استفاده کنید.
  • سبکی: ورق پانچ مواد کمتر و در نتیجه وزن کمتری دارد.
  • دود کمتر: سوزاندن آرد کمتر به معنای دود کمتر در اتاق است.
  • دیگر طعم سوخته و تلخ پیتزا وجود ندارد: سوختن آرد زیر پیتزا باعث ایجاد سوختگی سیاه شده و طعم آن را تلخ می­کند.

پارو پیتزا گرد یا مستطیل؟

پارو پیتزا حیران به عنوان یک محل امن و دقیق برای پیتزا طراحی شده است و امکان برداشتن آسان و ایمن پیتزا را فراهم می­کند. پاروی مستطیلی یک انتخاب ایمن و سنتی است. سطح بزرگتری را در تماس با پیتزا ارائه می­دهد و نقطه تماس که با آن می­توان پیتزا را بلند کرد، فقط در قسمت جلو می­باشد.

پارو گرد دارای یک نقطه تماس طولانی با یک لبه ملایم و منظم و منحنی بزرگ است و در نتیجه این امکان را به سازنده پیتزا می­دهد که پیتزا را نه تنها از جلو که حتی از قسمت کنار پارو بگیرد. علاوه بر این، به دلیل گوشه های اریب این مدل پارو، پیتزا ها به قسمت داخلی فر نزدیکتر هستند و می­توان از هندلینگ صحیح و افزایش کارایی فر اطمینان حاصل کرد.

ابعاد پارو پیتزا چقدر است؟

اندازه کف پارو پیتزا می بایست با توجه به اندازه پیتزایی که قرار است پخته شود انتخاب گردد. حتما شما هم دیده اید که اندازه کف پیتزا از 33 سانت تا 36 سانت متغیر است و حتی اندازه پیتزاهای خانواده تا قطر 45 تا 50 سانتی متر نیز می رسد و با توجه به آن اندازه پارو پیتزا در ابعاد مشخصی در بازار عرضه شده است. اندازه های مختلف این پاروهای پیتزا را می توانید در حیران مشاهده کنید.

قیمت پارو پیتزا

پارو پیتزا با توجه به ابعاد و جنس دارای قیمت های متنوعی است شما می توانید لیست قیمت پارو پیتزا ایتالیایی، جیمنتال، پانچ.، گرد و ساده را در سایت حیران مشاهده کنید. حتی اگر یک فر پیتزا ایتالیایی در منزل داشته باشید باز هم نیاز به یک پارو پیتزا خواهید داشت. برای خرید این محصول می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید.

پشتیبانی و مشاوره
سلام !
برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.